KVĚTEN

Měsíc květen byl velice pestrý. Hned na začátku měsíce jsme vyráběli krásná přáníčka našim milovaným maminkám, protože se 9. května slavil Den matek. V květnu na nás nečekalo moc pěkné počasí, ale i tak jsme občas vyšli ven, například během projektu, který na naší škole probíhal. Venku jsme se seznámili s pejsky a mohli jsme sledovat, jak jsou pejsci velice šikovní a poslušní. Celý květen jsme se i pilně učili a naučili se spoustu nových věcí, například jsme si povídali o dopravních značkách.

Všichni doufáme, že poslední měsíc, který strávíme ve škole, k nám zavítá sluníčko a my si budeme moc užít učení venku v přírodě.

Mgr. Hutlová Anna